4.210 Ft
3.157 Ft (2.486 Ft + ÁFA)

APIVITA Árnika gél 50 ml

Elérhetőség: 1 db raktáron
Gyártó: APIVITA
Várható szállítás: 2025. május 06.
Szállítási díj: 1.140 Ft
Nem értékelt
4.210 Ft
3.157 Ft (2.486 Ft + ÁFA)
Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Az APIVITA Natúr dermokozmetikai termékeit bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével, számos tudományos kutatási eredmény felhasználásával fejlesztették ki. Hatásuk vizsgálatokkal igazolt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.
A krémekben a hagyomány és a tudomány találkozik, mert a tradicionális gyógyításban használt gyógynövény kivonat magas koncentrációban és minőségben találhatóak, illetve összetételük olyan méhészeti produktumokat tartalmaz, melyek támogatják a felszívódást, a hatékonyságot, illetve védik a bőrt.


Az APIVITA ÁRNIKA GÉL különleges minőségű árnika tinktúrát és titrált árnika kivonatot is tartalmaz. Ajánlott tünetek enyhítésére és hűsítésére olyan esetekben, mint pl. zúzódások és esések következtében fellépő duzzanatok, rándulás, ficam, hátfájdalom, izomgörcsök utáni fájdalom vagy akár rovarcsípések után.
Segít megnyugtatni a bőrfelületet, miközben hűsítő érzést és azonnali komfortot biztosít az alkalmazott területeken. Tökéletes az izmok átmasszírozására fizikai megterhelés után, vagy a fáradt lábak érzésének csökkentésére egy hosszú és fárasztó nap után.

Használata:
Gyengéden vigyük fel az érintett területre, masszírozzuk a bőrbe míg teljesen fel nem szívódik. Használjuk napi 2-3 alkalommal, ameddig csak szükséges. Ne használja nyílt sebekre. Kerülje a szem környékét. Csak külsőleg alkalmazza! 3 ÉVES KORTÓL AJÁNLOTT.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére