8.340 Ft
6.672 Ft (5.254 Ft + ÁFA)
Maximálisan rendelhető mennyiség: 4!

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás elleni sampon zsíros korpára 250ml

Elérhetőség: 2 db raktáron
Gyártó: Eucerin
Várható szállítás: 2025. május 14.
Szállítási díj: 1.140 Ft
(1)
8.340 Ft
6.672 Ft (5.254 Ft + ÁFA)
Maximálisan rendelhető mennyiség: 4!
Kívánságlistára teszem
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

Leírás és Paraméterek

Az Eucerin® DermoCapillaire Korpásodás elleni sampon zsíros korpára terméket kifejezetten a zsíros korpa és a seborrheás dermatitisz csökkentésére fejlesztették ki. Gyengéden megtisztítja a fejbőrt és a hajszálakat a tapadós, sárga korpától és hatékonyan csökkenti, gátolja a korpásodást. Kímélő összetétle már az első hajmosáskor megnyugtatja a fejbőrt és enyhíti a viszketést, különleges kondicionáló összetevői pedig egészséges fényűvé és puha tapintásúvá teszik a hajat.

Használata: Masszírozza be a nedves hajba Hagyja beszívódni, majd alaposan öblítse le Mindennapos használatra is alkalmas.


Összetevők: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Laureth-9, Piroctone Olamine, Salicylic Acid, Panthenol or Dexpanthenol, Polyquaternium-10, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum

Vélemények

5.00
1 értékelés
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
2020. 03. 03. -
Szülés után a hormonok hatására eléggé seborreas lett a fejbőröm... csodaszer! Felváltva használom sima samponnal, így nem szokja meg a fejbőröm. Az ára nagyon baráti
Az oldal tetejére